39 i pół …..

Katarzyna - Zakochana w szyciu

Pewnie zastanawiasz się dlaczego 39 i pół…

Tu wcale nie chodzi o to że mam tak wysoką gorączkę ani o wysokość temperatury  za oknem. I aby nie trzymać Cię w niepewności już wyjaśniam. Miesiąc wrzesień  roku 2022 jest miesiącem w którym mam 39 i pół roku. Za kilka miesięcy skończę 40 lat. Kiedy miało się naście lat to 40-letni człowiek był “stary” a starsi ludzie mówili że życie zaczyna się po czterdziestce.

Jak jest?

Na pewno nie jestem i nie czuje się stara.

Czy moje życie zacznie się po czterdziestce?

Nie! Ono zaczęło się w chwili kiedy przestałam martwić się innymi , zajęłam się sobą , swoim życiem i bliskimi. Po ciężkich próbach jakie przeszłam dziś wiem na kogo mogę liczyć w każdej chwili . Wiem kto jest ze mną bez względu na wszystko .

Te ostatnie pół roku mam zamiar świętować w szczególny sposób . Ale o tym dowiecie się zapisują na listę mailingową . ( koniecznie potwierdź zapis )

Te pół roku , te sześć miesięcy to czas aby 6 osób wynagrodzić ale szczegóły już niedługo.

Skończyły się wakacje .Dzieci wróciły do szkoły. Powoli robi się coraz chłodniej.

W głowie kolejne plany i marzenia które małymi kroczkami spełniam . Nie ważne jak duże kroki robisz ale ważne aby zawsze do przodu.

Piwnica zapełniona zapasami na zimę . Zrobione słoiki z przetworami , ziemniaki zebrane więc to już pół sukcesu. A Ty w ogóle robisz przetwory? Może masz jakiś ciekawy przepis. Chętnie poczytam.

o mnie - Zakochana w szyciu

Tak czy inaczej śledź media społecznościowe bo więcej informacji już niedługo .

Cudownego dnia i do poczytania za jakiś czas

O mnie

o mnie Katarzyna - Zakochana w szyciu

Mam na imię Kasia i jestem Zakochana w szyciu. Żona, matka, miłośniczka zwierząt i natury. A do tego krawcowa z pasją. Zapraszam do kontaktu.

6 odpowiedzi

  1. Jesteś niesamowita i cały czas Cię podziwiam. Jesteś moją alfą i omegą. Dumna jestem z Ciebie. Rozwijaj się i nie przestawaj rosnąć w siłę. Buziaki.

  2. No siostrzyczko jestem pod wrażeniem . Trzymam kciuki od pierwszego kliknięcia w twój post i trzymać nadal będę . Pozdrawiam Edyta ze Szwecji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O mnie

o mnie Katarzyna - Zakochana w szyciu

Mam na imię Kasia i jestem Zakochana w szyciu. Żona, matka, miłośniczka zwierząt i natury. A do tego krawcowa z pasją. Zapraszam do kontaktu.