39 minęło jak ….

Przychodzi taki czas kiedy wiek staje się tylko datą w akcie urodzenia. Czas kiedy przestajemy liczyć dni czy lata a zaczynamy tak po prostu żyć jest chyba najpiękniejszy. Kiedyś obawiałam się co to będzie jak będę miała 40 lat (choć właśnie dziś kończę 39). Jak wtedy będzie wyglądało moje życie? Co będę robić , gdzie wtedy będę.

moje gwiazdy kochane

Przez ostatni rok bardzo dużo się u mnie zmieniło. Zmieniły się osoby z otoczenia ,część odeszła a inni stali się jeszcze bardziej bliscy. Przestałam się przejmować tym co będzie jutro bo ono i tak nadejdzie. Nie interesuje mnie co myślą o mnie ludzie bo oni widocznie nie mają nic lepszego do zrobienia , chyba że jestem dla nich tak ważna że muszą wiedzieć co u mnie . A tak serio to nikt za mnie życia nie przeżyje , nikt nie przejdzie drogą którą ja szłam wiec nich każdy żyje tak jak Jak dziś usłyszałam w jednych z życzeń ” nie oczekuj prezentów ,bo masz najpiękniejszy ” to stwierdziłam ,że tak mam piękne życie. Rodzinę ,męża , dzieci , bliskich i mnóstwo przyjaciół ,więc tak naprawdę czego mi więcej potrzeba. Przemek dziękuję Ci za piękny przekaz.

                                                                                                             W ostatnim roku powstała moja ukochana strona oraz blog oczywiście dzięki czarodziejce Karolinie co włożyła w nią dużo pracy. Zajmuję się tym co kocham. I jeszcze mogę się tym podzielić z Wami. Po prostu czego chcieć więcej. Zdrowie też dobre. Pieniądze rzecz nabyta raz są a raz nie więc to też nie problem.

Mówiło się że życie zaczyna się po czterdziestce , ale wiem że to nie prawda . Życie zaczyna się wtedy kiedy zaczynamy żyć a nie przejmować się tym co za chwilę lub dwie .

Kochani moi …. ci najbliżsi …ci dalszy … ci co byli o 6 rano …. i ci co pamiętali DZIĘKUJĘ WAM wszystkim i każdemu z osobna . Dzięki Wam ten dzień jest tak wyjątkowy

O mnie

o mnie Katarzyna - Zakochana w szyciu

Mam na imię Kasia i jestem Zakochana w szyciu. Żona, matka, miłośniczka zwierząt i natury. A do tego krawcowa z pasją. Zapraszam do kontaktu.

6 odpowiedzi

  1. Jesteś CUDEM Kasieńko ❤️??
    Wszystkiego, co najpiękniejsze. Dużo uśmiechu każdego dnia i samych życzliwych ludzi wokół ???
    Świętuj, celebruj każdą sekundę życia i łap magiczne momenty ?️❤️???? STO LAT ??????

    1. Moja kochana dziękuję za pokazanie jak uwieczniać każdą chwilę wartą skatalogowania. Buziaki dla chłopaków

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O mnie

o mnie Katarzyna - Zakochana w szyciu

Mam na imię Kasia i jestem Zakochana w szyciu. Żona, matka, miłośniczka zwierząt i natury. A do tego krawcowa z pasją. Zapraszam do kontaktu.