Czemu znowu mi nie wyszło………

No tak kolejny miesiąc i znów nie o czasie . Dokładnie tak jak w piosence ” czemu znowu mi nie wyszło…” ?

W sumie tak naprawdę nie wiem . Ale już spieszę donieść że w grudniu postanowiłam zrobić moim dzieciakom , Nie tylko tym prywatnym ale również tym które są bliskie memu serduchu . Jaśmina i Kubuś , Maks i Wiciu a także Maya i Jana ( to nie błąd one są z Niemiec) no i oczywiście Maciek i Zuzia to oni w miesiącu grudniu zostali obdarowani.

   

Uszyłam im ciepłe bluzy dresowe w śmieszny , świąteczny wzór. Takie same ale nadają się zarówno dla chłopca jak i dla dziewczynki. Z tego co mi wiadomo dzieci zadowolone.

Miesiąc grudzień dla mnie jest ciężkim miesiącem w którym czas kończy się bardzo szybko . Mam dużo szycia a i prace na gospodarstwie jeszcze nie dobiegły końca. Mamy zaraz połowę grudnia a u mnie do świąt jeszcze daleko. A jak wsze przygotowania ? Bigos zrobiony? Pierniczki upieczone? Okna pomyte? U mnie jeszcze nic z tych rzeczy. Ale czy jakoś źle mi z tym? Absolutnie nie! Święta i tak przyjdą bez względu czy umyję okna czy nie . Kiedyś może bym się tym przejmowała ale teraz ? Nieee Po prostu Trzeba wyciągnąć kijek z tyłka i cieszyć się drobnymi rzeczami. Cieszmy się nadchodzącymi świętami ale tak po prostu bez spiny. Tego Wam życzę na ten przedświąteczny czas                          

O mnie

o mnie Katarzyna - Zakochana w szyciu

Mam na imię Kasia i jestem Zakochana w szyciu. Żona, matka, miłośniczka zwierząt i natury. A do tego krawcowa z pasją. Zapraszam do kontaktu.

Jedna odpowiedź

  1. Twój szczery wpis na temat trudności, z jakimi się borykasz podczas szycia, jest niezwykle inspirujący. Ważne jest, że podkreślasz trudności i przeszkody, które napotykasz, ponieważ wiele osób może się z nimi utożsamiać. Szycie to rzemiosło wymagające cierpliwości i wytrwałości, a Twoje doświadczenia przypominają nam, że każdy projekt to proces nauki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O mnie

o mnie Katarzyna - Zakochana w szyciu

Mam na imię Kasia i jestem Zakochana w szyciu. Żona, matka, miłośniczka zwierząt i natury. A do tego krawcowa z pasją. Zapraszam do kontaktu.