nie wyrzucaj , wykorzystaj

Agnieszkę z Your Brand Support poznałam prawie rok temu i od razu wiedziałam że jeszcze nie jeden raz wspólnie coś stworzymy. Najpierw Aga zrobiła mi piękne zdjęcia które możecie oglądać na mojej stronie a teraz ja miałam okazję zrobić coś dla niej. Kiedy dostałam kawałek materiału z autorskim wzorem do testów wiedziałam że nie może się zmarnować . Tak powstała koszulka na szerokich ramiączkach i ozdobiona białą gumokoronką .

Więcej zdjęć koszulki możecie znaleźć na moim instagramie.

Kolejnym przykładem jest wykorzystanie resztek skóry naturalnej użytej do uszycia płaszcza spawalniczego dla męża ( więcej zdjęć można odszukać na moich social mediach ). Skóra naturalna pachnie i nie należy do najtańszych materiałów dlatego nie może się zmarnować .I tak powstały zawieszki – breloki do kluczy.

A co zrobić kiedy koszulka ” się skurczyła” a podoba nam się jej print lub zostają nam kawałki materiału? Oczywiście możemy wykorzystać je do uszycia gumek typu scrunchie. Mogą być naprawdę różne : kolorowe , błyszczące lub po prostu jednokolorowe a nawet z uszami ( taką chciała moja Zuzia). Możecie zobaczyć kilka moich gumek ;czarna z uszami ,czerwone satynowe lub z kawałka materiału jaki został po szyciu dresów. A już w następnym razem pokaże jak w prosty sposób uszyć taką gumkę nawet nie mając maszyny do szycia.

A Wy jakie macie sposoby i pomysły na ponowne wykorzystanie rzeczy?

 

O mnie

o mnie Katarzyna - Zakochana w szyciu

Mam na imię Kasia i jestem Zakochana w szyciu. Żona, matka, miłośniczka zwierząt i natury. A do tego krawcowa z pasją. Zapraszam do kontaktu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O mnie

o mnie Katarzyna - Zakochana w szyciu

Mam na imię Kasia i jestem Zakochana w szyciu. Żona, matka, miłośniczka zwierząt i natury. A do tego krawcowa z pasją. Zapraszam do kontaktu.