Pierwsza z sześciu

Nawet nie wiedziałam że tak szybko zleciał ten miesiąc. Tym sposobem mamy już październik. Coraz bliżej do końca roku , do świąt a nawet coraz bliżej do końca zabawy.

 

W tym miesiącu powstało sporo ubrań . Przede wszystkim dla moich dzieci ale nie tylko. Miałam przyjemność stworzyć bluzę i marynarkę dla pasjonatki fotografii Kingi. Tu możecie zobaczyć prace Kingi Trzecim okiem widziane

No ale przechodząc do sedna . Zostało mi kawałek materiału a że nie lubię marnować rzeczy postanowiłam uszyć bluzę dla małej córeczki Kingi Zosi. Zosia jest jeszcze malutka ale szybciutko do bluzy dorośnie.

Czyli mamy pierwszą z sześciu. A co będzie następne? Nie wiem . Albo Wam nie powiem.

Chcecie zobaczyć bluzę Zosi? Proszę bardzo

A tak wracając do października. Jakie macie plany ? U mnie jak zawsze dużo się dzieje. Pojawią się dwie nowości . Jedna już w przyszłym tygodniu a druga pod koniec miesiąca. Realizuje kolejne marzenie ( ale o tym dopiero na wiosnę ). Moja pigwa gruszkowa pięknie się żółci więc w przyszłym tygodniu powstanie sok do herbaty i może jeszcze marmolada. Macie pigwę w swoich ogrodach lub sprawdzone przepisy na wykorzystanie tych twardych a tak bardzo zdrowych owoców?

Uciekam do swoich zajęć . Dziś czekać będą na mnie grzyby. Maciek z Zuzią namówili wujka na wypad do lasu i już wiem że zbiór jest udany . Cudownej niedzieli i do usłyszenia

O mnie

o mnie Katarzyna - Zakochana w szyciu

Mam na imię Kasia i jestem Zakochana w szyciu. Żona, matka, miłośniczka zwierząt i natury. A do tego krawcowa z pasją. Zapraszam do kontaktu.

2 odpowiedzi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O mnie

o mnie Katarzyna - Zakochana w szyciu

Mam na imię Kasia i jestem Zakochana w szyciu. Żona, matka, miłośniczka zwierząt i natury. A do tego krawcowa z pasją. Zapraszam do kontaktu.